Prisijungti
Prisijungti

Dantų balinimas

Tikrai sutiksite, kad susimąstėte apie dantų balinimą ar kitas su dantų balinimu susijusias temas.


Ši procedūra itin populiari, nes leidžia išspręsti įvairias problemas, tokias kaip pilki ar geltoni dantys, taip pat dantų spalvos disbalansas. Norint pasiekti akivaizdžių rezultatų, yra įvairių būdų balinti dantis.

Populiariausios dantų balinimo rūšys

  • odontologijos klinikoje;
  • gelis namų naudojimui;
  • su lėkštėmis namuose;
  • naudojant balinančias dantų pastas.

Dantų balinimas odontologijos klinikoje

Tai saugus ir efektyvus būdas pagerinti šypseną. Tai taip pat bene ekonomiškiausia kosmetinės odontologijos procedūra. Priklausomai nuo pasirinkto balinimo metodo, rezultatai gali būti labai įspūdingi.


Balinimas Philips Zoom sistema – tai efektyvi profesionali dantų balinimo sistema, kuri specialia LED lempute aktyvuoja ant dantų užteptą balinimo gelį. Šis metodas yra gana paprastas ir veiksmingas. Ant dantų užtepamas balinamasis gelis ir tada į juos nukreipiama LED šviesa, kuri pradeda veikti kaip katalizatorius, pagreitinantis balinimo procesą. Ši procedūra paprastai trunka apie 45-60 minučių.


Zoom balinimo privalumai yra jo efektyvumas ir greitis. Taikant šį metodą, jau po vienos procedūros galima išgauti šviesesnius dantis, o per valandą dantys gali pašviesėti nuo trijų iki aštuonių atspalvių.


Profesionalus balinimas veikia greičiau ir geriau apsaugo jautrias dantenas bei dantų šaknis nei nereceptinės balinimo priemonės. Kruopštus dantų ir dantenų ištyrimas prieš bet kokią balinimo procedūrą yra svarbus pirmasis žingsnis siekiant užtikrinti, kad dantų spalvos pakitimas nėra ligos, kuriai reikia kitokio gydymo, pasekmė.


Taip pat yra kokybiška vokiečių kompanijos dantų balinimo sistema Flash, kuri užtikrina ilgalaikius rezultatus ir pakeičia dantų spalvą iki 8 atspalvių. Jis apsaugo ir nepažeidžia emalio, o aplinkiniai audiniai nepažeidžiami, nes minkštasis audinys yra izoliuotas.


Dantų balinimas opalescenciniu būdu idealiai tinka vieno danties ar dantų eilės balinimui.


Šią procedūrą galima atlikti tiek klinikoje, tiek namuose. Opalescencija pastaruoju metu yra gana populiari. Daugelis pacientų renkasi būtent šį gelį ir namuose naudoja kapų balinimą.


Dantų balinimas lazeriu pagrįstas lazerio gebėjimu suskaidyti pigmentus. Procedūros metu ant priekinio dantų paviršiaus užtepamas specialus gelis, po to kiekvienas dantis apšvitinamas atskirai. Gelis kaupia lazerio šviesą ir skyla į daleles, kurios balina dantų emalį. Dantų tonas šviesėja vidutiniškai 5-8 atspalviais. Jei ant centrinių dantų yra plombos ar vainikėliai, po balinimo lazeriu jie tikrai netaps šviesesni ir ryškiai išsiskirs šviesiame emalio fone. Tokiu atveju plombos turės būti pakeistos, priderinant jas prie naujos danties spalvos. Visa dantų balinimo lazeriu procedūra trunka apie 40-60 minučių.

Svarbūs dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš dantų balinimą

Prieš bet kokį balinimą turėtumėte apsilankyti pas odontologą profilaktiniam patikrinimui ir, jei reikia, dantų gydymui. Balinti galite tik visiškai sveikus, sutaisytus dantis! Prieš pradedant balinti reikia atlikti burnos higieną. Jei planuojate balinti dantis klinikoje, likus bent savaitei iki balinimo proceso būtina atlikti dantų higieną prieš balinimą.


Po balinimo gali padidėti dantų jautrumas iki temperatūros, prisilietimų, gali atsirasti savaiminis danties skausmas. Ypač dantų jautrumas gali padidėti pacientams, kurių dantenos atsitraukia, įtrūkę emalis, nekokybiškos plombos. Pagrindinė priežastis yra ta, kad dantys liečiasi su gana stipriu cheminiu junginiu, tačiau sisteminio balinimo atveju, be cheminės medžiagos, yra toks veiksnys kaip ilgalaikis dantų džiūvimas (balinimo metu dantys izoliuojami nuo seilių patekimo).


Paprastai toks jautrumas trunka 2-3 dienas ir pacientams patariama naudoti emalį stiprinančius (fluoro turinčius) gelius ir/ar dantų pastą, mažinančią dantų jautrumą. Pasitaiko atvejų, kai reikia vartoti ir skausmą malšinančius vaistus. Gali atsirasti dantenų dirginimas. Taip pat po balinimo gali tekti pakeisti plombą. Tai ypač pasakytina apie priekinius dantis, nes jų spalva skirsis.

POPULIAUS KLAUSIMAS

AR TAI SAUGU?

Visų pirma, balinimas atliekamas apžiūrėjus dantis, pasirenkant pacientui tinkamiausią variantą. Antra, balinimas yra kontroliuojamas ir tinkamai atliekamas.


Atlikdami balinimą biure, prieš dantų balinimą izoliuokite visus minkštuosius audinius – skruostus, lūpas, dantenas. Balinamasis gelis tiksliai ir tolygiai tepamas ant danties paviršiaus.


Skirtingi šviesos šaltiniai suteikia geriausią efektą.

Socialinė žiniasklaida taip gerai žino, ko norite. Tada nesidrovėkite visą rinkodaros kampaniją įdėti į savo socialinio tinklo sieną.


Taip pat ir visos namų balinimo sistemos. Įvairūs kapai, juostelės, pudra, su apšvietimo elementais ir be jų, skirti naudoti namuose, gražūs ir besišypsantys žmonės ryškiai baltais dantimis.


Jei prieš kurį laiką jie nebuvo tokie prieinami Latvijoje, tai dabar internetinės parduotuvės produktai ir influenceriai vilios akinančiais rezultatais.


Svarbiausia žinoti, kad tai visiškai nekenksminga ir saugi procedūra, jei ji atliekama prižiūrint gydytojui odontologui/dantų higienistui, atsižvelgiant į specialisto rekomendacijas, naudojant profesionalias, pripažintas balinimo priemones ir metodus.

Dirbtinių dantų balinimas

Ar galima balinti vainikus, implantus ar protezus?

Trumpas atsakymas yra ne!

Tradicinės balinimo procedūros neveikia porcelianui ar daugeliui klijuojančių medžiagų, todėl praktiškai neįmanoma išbalinti dantų protezų, vainikėlių ar implantų, kai jie yra burnoje. Dantų vainikėliai nereaguoja į balinimo procedūras taip, kaip natūralūs dantys.

Dantų balinimas gyvuoja jau tūkstančius metų.

Juk šiais laikais žmonės linkę tai asocijuoti su Holivudo žvaigždėmis, modeliais ir bet kuo kitu, ieškančiu fotogeniškos šypsenos. Pakanka pasakyti, kad anksčiau žmonės buvo pernelyg susikoncentravę į išgyvenimą, kad rūpintųsi šia problema. Tačiau spindinčios šypsenos siekis yra toks pat senas kaip ir pati žmonija. Pateikiame trumpą dantų balinimo istoriją.


Įvairios senovės kultūros vertino išvaizdą, ypač švarią.


Klasikiniai egiptiečiai baltus dantis laikė vyriškumo ir turto simboliu. Faraonai jais susižavėjo ir taip iš vyno acto, pemzos ir jaučio nagų sukūrė ypatingą dantų pastą. Daugelis Egipto piliečių tuo metu sukūrė pirmuosius dantų šepetėlius.


Senovės Romos žmonės labai rūpinosi savo dantų sveikata ir išvaizda. Jie naudojo specialų kramtomąjį pagaliuką, kad išvalytų burną ir apsaugotų burną nuo apnašų. Grožiu besirūpinantys romėnai protezus taip pat valydavo šlapimu, kad dantys būtų balti.


Yra žinoma, kad ankstyvieji Europos klajokliai naudojo rūgštį ir net dantis dantis. Nors šie veiksmai galėjo atkurti baltą jų šypsenų aurą, jie būtų praradę emalį.


1800-ųjų pabaigoje stomatologai pradėjo naudoti chlorą kaip baliklį, kad pašalintų geltoną dantų atspalvį. Šis metodas buvo populiarus dantų balinimo būdas maždaug iki 1900 m. Po 1900 m. praktiškai pradėtas naudoti vandenilio peroksidas. Apie 1960 m. odontologas Williamas Klusimeris išrado įvairias peroksido pagrindu pagamintas balinimo priemones, kurios buvo plačiai naudojamos iki 1970 m. Nuo 1989 m. karbamido peroksidas tapo dantų balinimo priemone, praktiškai neturinčia šalutinio poveikio.


Iš to galime daryti išvadą, kad žmonėms visada rūpėjo balta šypsena ir graži šypsena.

TIKRAI GIRDEDAME APIE TOKĮ

Dantų balinimas namuose

Šiuos metodus dažnai naudoja žmonės, norintys pasibalinti namuose ir sutaupyti pinigų profesionalioms procedūroms. Tačiau rezultatai gali būti ne tokie akivaizdūs kaip profesionalaus dantų balinimo metu.


Dantis galima balinti namuose naudojant vaistinėse ir parduotuvėse esančius jau paruoštus dantų balinimo ir balinimo rinkinius. Tiesiog vykdykite pridedamas instrukcijas.

Balinimas soda

Kepimo soda gali sumažinti dėmes ant dantų paviršiaus ir padaryti juos baltesnius. Tačiau yra keletas neigiamų dalykų.


Pagrindinis trūkumas yra tai, kad jis per griežtas dantų emaliui, todėl per dažnai naudojamas gali susilpninti dantų emalį. Dėl erozijos dantys gali tapti dar jautresni ir sunkiau apsaugoti nuo ėduonies. Ši žala yra negrįžtama ir laikui bėgant gali tik pablogėti.


Namuose nerekomenduojama valytis dantis su soda, nes ji yra abrazyvi, higienistai dantų poliravimui naudoja profesionalius sodos miltelius, kurie yra apdoroti silikonu ir nėra abrazyvūs jūsų dantims, tačiau duoda gerą efektą.

Balinimas aktyvuota anglimi

Aktyvuota anglis yra labai sugerianti ir abrazyvinė medžiaga, gaunama iš natūralių medžiagų, tokių kaip migdolų kevalai, kokoso kevalai arba mineralinė anglis. Toksikologijoje žinoma, kad jis vartojamas apsinuodijimui ir perdozavimui gydyti.


Odontologijoje anglis padeda balinti dantis, subalansuoti pH ir pašalinti dėmes. Šis fantastiškas metodas tapo madingas Australijoje ir tapo plačiai paplitęs.


Tačiau yra nedidelė problema: aktyvuota anglis yra abrazyvinė medžiaga, galinti pažeisti emalį.


Iš pradžių dantys gali šviesėti, tačiau laikui bėgant jie vėl pagelsta, nes lieka atviras kitas sluoksnis. Būtent, jei prarandate emalį, prarandate estetinę funkciją (ryškumą ir spalvą) bei praktinę funkciją (apsaugo mus nuo dantų jautrumo). Kai turime tik dentiną, danties nervinės šakos yra visiškai atviros, todėl stebime didesnį jautrumą temperatūrai. Emalio negalima atkurti.

Saugus dantų balinimas namuose su - WOOM dantų balinimo plokštelėmis

  • 28 tabletės (14 kartų per dieną)
  • BE peroksido
  • Saugus dantų emaliui
  • Labai paprasta naudoti
  • Nepalieka lipnių medžiagų ant dantų
  • Pirmieji rezultatai jau po 1 naudojimo
  • Tik 30 minučių. dieną

Pamatykite WOOM dantų balinimo plokšteles jų naudotojų akimis

Kas lemia dantų spalvą?

Natūralią dantų spalvą paveldėjome iš savo protėvių. Ją lemia ir emalio storis, ir po juo esančio sluoksnio – dentino – tonas, kuris prasismelkia.


Gyvenimo eigoje dantis nudažo kava, juodoji, žalioji ir žolelių arbatos, morkų, burokėlių, granatų ir kitos ryškios sultys, raudonasis vynas. Tabako dūmuose esantis dujinis pigmentas giliausiai nusėda dantyse, todėl jie pagelsta. Rūkantiems po balinimo bjaurus tonusas atsistato labai greitai, todėl pirmiausia rekomenduojama atsisakyti žalingo įpročio.


Ryškaus pilkšvo, gelsvo ir oranžinio atspalvio atsiradimo priežastimi gali būti, pavyzdžiui, nėštumo ar vaikystės metu vartojami antibiotikai, dažniausiai tetraciklinų grupė, kurie nusėda kietuose danties audiniuose ir turi įtakos dantų spalvai. Rudą atspalvį dantims gali suteikti ir geležies preparatai. Todėl tabletes reikia nedelsiant nuryti užsigeriant vandeniu, o sirupą gerti šiaudeliu.


Tačiau pagrindiniai veiksniai, lemiantys dantų spalvą, yra genai ir amžius. Kaip kiekvienas žmogus turi savo akių spalvą, taip ir jo dantų spalva yra paveldima. Jį lemia emalio storis, kuris paprastai yra pusiau skaidrus. Jei emalis jau natūraliai plonas, tai dantys bus geltoni nepaisant kitų faktorių, nes po emaliu esantis dentinas pats savaime yra geltonas. Taip pat seniems žmonėms dantys įgauna gelsvą atspalvį, nes mažėja emalio storis.

Mitai apie dantų balinimą

- Dantų balinimas gali būti atliekamas bet kuriame amžiuje.

Dantų balinimas vaikams gali pažeisti gyvuosius dantų viduje esančius audinius. Tik kai kuriais atvejais vaikų dantis galima saugiai balinti ir tai nustato specialistas.


- Dantis galima balinti su soda.

Tai neveikia taip! Kaip minėjome, soda yra per daug abrazyvi.


- Gali pakisti dantų vainikėlių ir plombų spalva.

Dantų balinimui naudojami balinimo geliai veikia tik natūralius dantis ir neturi jokios įtakos porcelianiniams paviršiams, todėl norint, kad jie atitiktų balintus dantis, vainikėlius ir plombą teks keisti.


- Jūsų dantys išliks baltesni, jei naudosite balinančias dantų pastas ir kramtomąsias gumas.

Nors šiose „balinančiose“ dantų pastose ir dantenose gali būti balinamųjų cheminių medžiagų, jos yra per silpnos, kad turėtų matomą poveikį. Dantų balinimo cheminės medžiagos turi liestis su dantimis mažiausiai 20 minučių, kad pasikeistų jų spalva.


- Kuo stipresnis balinamasis gelis, tuo geriau.

Nors stipresnis dantų balinimo gelis gali pagreitinti procesą, balinimo efektas gali būti ne toks ilgalaikis. Didesnis veikliosios medžiagos procentas gali sukelti skausmą ir dantų jautrumą.

Patarimas: tuos pačius rezultatus galite pasiekti su mažesnės koncentracijos balinamuoju geliu ir jis bus saugesnis, mažiau jautrus, o dantys ilgiau išliks baltesni.

Kada atlikti dantų balinimą?

Dantų spalvą įtakoja įvairūs veiksniai. Pagrindinis vaidmuo tenka paveldimumui, amžiui (laikui bėgant dantų paviršius nusidėvi ir plonėja, o dantų pagrindas storėja ir pagelsta), maisto ir gėrimų pigmentai (kavos, arbatos, raudonojo vyno, koka Cola) ir žalingi įpročiai – rūkymas, kramtomas tabakas.

Dantų spalvos pakitimui papildomai įtakos turi bendros ligos ir jų terapija (pvz., piktybinių navikų spindulinė ir chemoterapija), antibiotikai ir kt. c. vaistai (tetraciklinas, antihistamininiai vaistai, antidepresantai, geležies turintys preparatai), taip pat netinkama arba nepakankama burnos higiena ir negyvi dantys (po dantų traumų).


Reikėtų prisiminti, kad balinant dantis juos veikia stiprios cheminės medžiagos, kurios prasiskverbia pro dantų paviršių ir išbalina apatinę dantų masę. Todėl, siekiant išvengti neigiamo šių cheminių junginių poveikio nesubrendusiam organizmui, tai daryti galima, tačiau iki 18 metų nerekomenduojama. Taip pat nėščios moterys ir krūtimi maitinančios mamos neturėtų balinti dantų.


Kodėl? Nuolatinių dantų dygimas prasideda sulaukus šešerių ir baigiasi vidutiniškai 12 metų amžiaus. Po danties išdygimo, veikiant burnos ertmės aplinkai, tęsiasi fizikiniai-cheminiai danties išorinio apvalkalo (emalio) pokyčiai – emalio brendimas. Chemiškai įvairūs mineralai (fluoras, cinkas) yra įtraukti į išorinį emalio sluoksnį. Šiuos fizikinius ir cheminius pokyčius galima stebėti nuo 330 µm iki 1 mm emalio gylio. Yra tyrimų, kuriuose aprašoma, kad reikia 10 metų, kol dantų emalis pasiekia maksimalų kietumo lygį [Palti DG. 2008, Cardoso CAB 2009]. Tada, turint elementarių matematikos žinių, remiantis tyrimų rezultatais, galime suskaičiuoti, kad 12 metų (išdygę visi dantys) + 10 metų (mineralizacija) ir tik tada yra protingas dantų balinimo amžius.

Po dantų balinimo

Svarbu prižiūrėti burną ir vengti maisto bei gėrimų, kurie gali sumažinti balinimo efektą arba dar labiau pakenkti dantims.


Todėl po dantų balinimo rekomenduojama naudoti specialią dantų pastą, kuri padeda išlaikyti dantis baltus ir sveikus.


Yra daug įvairių dantų pastų, kurios tinka po dantų balinimo. Štai keletas iš jų:


1. Dantų pastos, kurių sudėtyje yra fluoro – fluoras padeda stiprinti dantis ir neleidžia susidaryti dantų akmenims.


2. Kas turi silikato – silikatas yra vienas iš ingredientų, padedančių balinti dantis. Šios pastos gali padėti ilgiau išlaikyti balintų dantų spalvą.


3. Jautrumo dantų pastos – dėl dantų balinimo procedūrų kai kurie žmonės gali būti jautrūs šalčiui ar karščiui. Sensitivity dantų pasta padeda sumažinti šį jautrumą ir apsaugo nuo dantų dirginimo.


4. Antibakterinės pastos – po dantų balinimo svarbu palaikyti savo burnos ertmės higieną, kad nesusiformuotų bakterijos ir nesusidarytų dantų ligos. Be to, jie padeda išvengti bakterijų kaupimosi ir burnos puvimo.


5. Dantų pastos su natūraliais balinančiais komponentais – kai kuriose yra natūralių balinamųjų medžiagų, tokių kaip aktyvuota anglis, serbentų aliejus ar dilgėlių ekstraktas. Jie padeda natūraliai balinti dantis.


Taip pat nepamirškite reguliariai atlikti dantų higienos.

Kaip tinkamai maitintis po dantų balinimo?

Po dantų balinimo turėtų praeiti tik 3 valandos, kol galėsite pradėti valgyti. Jei dantų jautrumą jaučiate pirmosiomis dienomis, tuomet geriau atsisakyti rūgšties turinčių ir aštrių produktų (apelsinų, citrinų, paprikų), taip pat vengti labai šaltų ir karštų gėrimų.


Rekomenduojame laikytis „baltosios dietos“, į kurią neįtraukiami maisto produktai su dažančiais pigmentais (kava, juodoji arbata, tamsios daržovės).


Balti dantys gali drastiškai pakeisti atspalvį, jei netinkamai naudojamos emalio dažymo priemonės. Rekomenduojame į savo racioną įtraukti maisto produktų, kurie stiprina emalį, pavyzdžiui, kalcio ir fluoro. Jų yra piene, varškėje, žuvyje, sūryje, kiaušiniuose.

Balinančios dantų pastos yra specialiai sukurtos padėti sumažinti dantų pigmentaciją ir suteikti balinimo efektą.

Juose yra papildomų ingredientų, kurie gali skirtis nuo įprastų. Pavyzdžiui, jame gali būti įvairių abrazyvinių medžiagų, tokių kaip hidratuotas kalcio fosfatas, kuris nedideliais kiekiais naudojamas dantims skalauti ir paviršiaus pigmentams pašalinti. Po naudojimo balinanti dantų pasta padeda pašalinti apnašas ir pigmentaciją nuo dantų paviršiaus, todėl dantys tampa šviesesni ir baltesni. Tačiau svarbu atsiminti, kad balinamieji produktai neduoda greitų rezultatų, o jų efektyvumas gali skirtis priklausomai nuo sudėties ir individualių poreikių.


Dantų higiena neturi tiesioginės įtakos dantų spalvai. Dantų spalvą daugiausia lemia dantų struktūra ir sudėtis, taip pat natūrali pigmentacija, esanti danties emalyje ir dentine. Tačiau tinkama dantų higiena, įskaitant reguliarų valymąsi šepetėliu ir siūlu, gali padėti išlaikyti ir pagerinti jūsų dantų išvaizdą. Tai taip pat apima dantų dirginimo ir audinių ligų, kurios gali turėti įtakos dantų spalvai, prevenciją.

Vēl viens ļoti populārs jautājums

Kitas labai populiarus klausimas

Tai labai populiarus klausimas. Tai daugiausia priklauso nuo jūsų naudojamo balinimo produkto tipo ir jūsų gyvenimo būdo įpročių.


Jei naudojate balinančią dantų pastą du kartus per dieną, gali praeiti nuo 2 iki 6 savaičių, kol pamatysite rezultatus. Vartotojai teigia, kad šie rezultatai gali išlikti iki 3 ar 4 mėnesių. Balinamąją dantų pastą galima naudoti kasdien arba kelis kartus per savaitę. Jame yra ingredientų, kurie poliruoja arba balina dantis. Šį poveikį galite pailginti, jei ir toliau naudosite balinančias dantų pastas. Tačiau kai kurie žmonės yra jautrūs sudedamosioms dalims. Daugelis pastų, kuriose yra abrazyvinių medžiagų, nėra skirtos ilgalaikiam naudojimui. Ilgalaikis balinimo pastos naudojimas gali ploninti dantų emalį. Jei planuojate naudoti balinančią dantų pastą ilgą laiką, pabandykite ją naudoti kartu su dantų pasta, skirta emaliui apsaugoti ir stiprinti.


Jei naudojate balinamąjį burnos skalavimo skystį, gali praeiti iki 3 mėnesių, kol pastebėsite jo poveikį. Kasdien galite naudoti balinamąjį burnos skalavimo skystį, kuris padės pašalinti nedideles paviršiaus dėmes. Balinamieji burnos skalavimo skysčiai gali būti veiksmingiausi, kai naudojami siekiant pailginti kitų gydymo būdų, pavyzdžiui, balinimo procedūrų biure ar balinimo juostelių, poveikį. Naudojant vieną, jo poveikis nėra nei matomas, nei ilgalaikis.


Balinimo juostelės yra skirtingos. Kai kurios juostelės suteikia puikių rezultatų, kurie gali išlikti iki 6 mėnesių. Tai viena iš efektyviausių nereceptinių dantų balinimo priemonių namuose. Neteisingai arba per dažnai naudojami jie gali būti nepatogūs arba žalingi dantims. Tinkamai naudojant kokybiškas dantų balinimo juosteles galima pašalinti tiek išorines, tiek šviesias vidines dėmes ir padaryti dantis baltesnius.


Dantų balinimo rašikliai veikia nuo 2 dienų iki savaitės. Jie suteikia minimalių rezultatų, kurie paprastai nėra ilgalaikiai. Maži plastikiniai vamzdeliai su balinančiu geliu. Gelis lengvai nusiplauna, todėl maždaug valandą po užtepimo nevalgykite, negerkite ir nevalykite dantų.


Balinimo gelio kapų rezultatai turėtų pradėti matytis maždaug po savaitės, tačiau maksimalus rezultatas bus matomas po 2–4 savaičių. Balinimo laipsnis gali skirtis priklausomai nuo naudojamo peroksido stiprumo ir jo dėvėjimo trukmės. Kartu su tinkama burnos higiena, odontologo pagamintas vainikas gali suteikti ilgalaikių rezultatų, kurie išlieka metus ar ilgiau. Jūsų odontologas gali pagal užsakymą pagaminti padėklą, kurį užpildysite balinančiu geliu namuose. Jūsų odontologas pateiks nurodymus, kiek ilgai ir kaip dažnai turėtumėte naudoti burnos skalavimo skystį.


Odontologo kabinete atliekama profesionali dantų balinimo procedūra. Paprastai būtinas tik vienas vizitas, kuris trunka nuo 1 iki 3 metų, jei reguliariai ir kruopščiai laikomasi dantų higienos.

Klientų atsiliepimai apie dantų balinimą

Santrauka:

Kvietėme savo ištikimus klientus dalyvauti dantų balinimo apklausoje, kad suprastume jų įpročius ir požiūrį į šią populiarią estetinę procedūrą. Apklausa buvo visiškai anoniminė ir esame dėkingi visiems, kurie pasidalino savo nuomone. Štai keletas pagrindinių išvadų, kurias gavome iš apklausos duomenų


Amžius ir lytis:

Atsižvelgiant į dalyvių amžių, matome įdomią tendenciją. Daugiausia respondentų yra 36 metų ir vyresni (59,2 proc.), o jaunimas nuo 18 iki 25 metų – tik 10,2 proc. Pagal lytį dominuoja moterys – 85,7 proc., o vyrų – 14,3 proc. 


Dantų balinimo patirtis:

Žvelgdami į dalyvių patirtį su dantų balinimu, matome, kad šią procedūrą atliko 18,4 proc. Kita vertus, dauguma (75,5 proc.) dantų balinimo nedarė, tačiau rodo norą tai išbandyti ateityje. Iš tų, kurie balino dantis, apklausa rodo, kad 44,4% pasirinko odontologo vadovaujamą procedūrą, panašus skaičius naudojo dantų balinimo priemones namuose.


Priežastys nebandyti dantų balinimo:

Taip pat supratome, kodėl kai kurie dalyviai neišbandė juos dominančių dantų balinimo būdų. 54,1% nurodė, kad didelė kaina yra priežastis, kodėl jie nesiėmė šio žingsnio, o 27% nebandžiusių pripažįsta, kad bijo pačios procedūros. Iš šių baimių dauguma rodo susirūpinimą dėl dantų kokybės (70 proc.) ir skausmo (10 proc.).


Finansiniai aspektai:

Apklausa taip pat leido suprasti, kiek respondentai išleidžia dantų balinimui per metus. Iki 50 eurų išleidžia 33,3%, nuo 51 iki 100 eurų – 44,4%, o 250 eurų ir daugiau – 22,2%.


Šie duomenys suteikia įdomių įžvalgų apie visuomenės požiūrį ir įpročius dantų balinimo srityje. Nors daugelis rodo susidomėjimą ir norą pakeisti savo dantų išvaizdą, finansiniai ir emociniai veiksniai ir toliau vaidina svarbų vaidmenį. Tai rodo, kad informuotumas ir turima informacija gali paskatinti didesnį informuotumą apie procedūrą ir padėti žmonėms priimti pagrįstus sprendimus dėl savo dantų sveikatos ir išvaizdos.

Odontologų nuomonė apie dantų balinimą

Santrauka:

Taip pat pakvietėme Latvijos odontologus dalyvauti apklausoje apie dantų balinimą. Apklausos duomenų ir rekomendacijų santrauka yra gerai struktūrizuota ir informatyvi. Jame pateikiama išsami informacija apie pacientų supratimą ir požiūrį į dantų balinimą, taip pat vertingos rekomendacijos pacientams dėl procedūrų ir produktų pasirinkimo.


1-10% pacientų susidomėjo dantų balinimu - 16%

11-20% pacientų susidomėjo dantų balinimu - 66,7%

61-70% pacientų susidomėjo dantų balinimu - 16,7%


Didžioji dalis pacientų apie dantų balinimą sužino per labai paviršutinišką draugų, šeimos narių ir pažįstamų informaciją – 50 proc., dantų balinimu pas odontologus, higienistus ar vaistininkus domisi 16,7 proc., 33,3 proc. tada aptarti juos dominančius klausimus su specialistais,


Šios procedūros privalumai: Išgauti puikią šypseną balinant atlieka patyręs odontologas.

Rizika: galimi uždegimai, dantų jautrumas, dantenų dirginimas, jei įvyksta nesusipratimas ir nesilaikoma specialisto nurodymų.

Didžiausia rizika: neprofesionalus balinimas gali pakenkti dantims ir dantenomsIeteikumi pacientiem attiecībā uz zobu balināšanu:


Profesionali priežiūra: Pasirūpinkite, kad balinimą atliktų odontologas, kad sumažintumėte riziką ir užtikrintumėte efektyvumą.

Produkto pasirinkimas: naudokite tik patvirtintus ir ištirtus dantų balinimo produktus

Atsakingas požiūris: supraskite riziką ir įvertinkite, ar tinkamas balinimas

Profesionali konsultacija: prieš balinimo procedūrą pasikonsultuokite su odontologu

Vadovaukitės instrukcijomis: atidžiai laikykitės nurodymų ir gaminių naudojimo apribojimų

Dantų Šepetėlis & Dantų Pastos.

COPYRIGHT © 2024. All Rights Reserved. 

Kontaktai

I - V: 9:00 - 17:00

Adresas

Latvija, Ryga, Ropažu gatve 60a

Registracijos numeris

40203176167

Bankas

Bankas

Swedbank

IBAN

LV18HABA0551045873709

įmonės

AB International SIA

Jūsų krepšelis tuščias Tęsti
Pirkinių krepšelis
Tarpinė suma:
Nuolaida 
Nuolaida 
SKU:
Peržiūrėti informaciją
- +
Išparduota